בחירת עורך דין - רשלנות רפואית

נפגעת כתוצאה של רשלנות רפואית? עליך לבחור עורך דין ולהגיש תביעה משפטית כנגד הגורם האחראי למצבך!

אינדקס עורכי דין יסייע לך לבחור עו"ד המתמחה בטיפול בנפגעים והגשת תביעות כנגד הגורמים המטפלים, שהאחריות למצבך הרפואי היתה בידייהם. על מנת להעריך את מצבך המשפטי, בטרם נקיטת פעולות משפטיות כלשהן, בחר עורך דין מתאים, קבע עמו פגישת יעוץ במשרדו, על פי רוב ללא כל תשלום ואז תוכל לקבל החלטות מושכלות באשר לאפשרויות פעולה עתידית והגשת תביעת רשלנות רפואית כנגד אלו שפגעו בך וגרמו לך לנזקים.

עורך דין רשלנות רפואית

רשימת עורכי דין - רשלנות רפואית:

משרד עורכי דין עופר סולר - עוסק בדיני נזיקין והגשת תביעות רשלנות רפואית בפרט. עו"ד סולר עוסק מזה שנים רבות בטיפול בתביעות רשלנות רפואית. בעבר עסק בייצוגן של חברות ביטוח שנתבעו בגין מקרי רשלנות ובשנים האחרונות עוסק ביצוגם של נתבעים בלבד. עו"ד סולר טיפל ומטפל במאות תיקי תביעה ומכאן יתרונו העצום על פני עורכי דין אחרים. לעו"ד סולר השכלה פרא-רפואית המסייעת לו בהבנתם של מקרי רשלנות ומעניקה לו יתרון נוסף, בעת הצורך בטיפול בתביעות וקבלת חוות דעת רפואיות מתאימות. משרדו של עו"ד סולר ממוקם במרכז תל אביב ומטפל בלקוחות מכל רחבי הארץ. עורך דין סולר מציע לכל אדם יעוץ משפטי והערכת סיכוי תביעה. באתר הבית של המשרד תמצאו מאמרים ומידע רב בנושא רשלנות רפואית, כמו גם מילון מונחים רפואיים ובעיקר כאלה הנפוצים במקרה של פגיעות לאחר טיפולים רפואיים שונים.

ליצירת קשר מיידי וקבלת יעוץ משפטי ניתן גם לחייג: 03-7369253

עורכי דין רשלנות רפואית -
משרד עו"ד המתמחה בתחום הנזיקין ובכלל זאת בייצוג והגשת תביעות משפטיות בשם של תובעים, לאחר פגיעות ונזקי גוף חמורים. באתר האינטרנט  מידע משפטי רב, מאמרים עדכניים בנושא טיפולים רפואיים שכשלו, תיאור פסיקות בית המשפט בתביעות רשלנות רפואית, הלכות חדשות ועוד. עוה"ד מציע לגולשים לפנות לקבלת יעוץ משפטי רלוונטי.
יעוץ משפטי מיידי - מלא פרטיך:
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:
מאמרים
מידע נוסף
- דירוג עורכי דין
- רשלנות רפואית
- תעבורה
- עורכי דין דיני עבודה
- גירושין
- תאונות דרכים
- רשלנות בניתוח פלסטי
מפת האתר

כל האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי והנו בגדר המלצה בלבד. דירוג עורכי הדין באתר נעשה לפי שיקול דעתנו וניתן לשינוי מעת לעת. בכל בעיה משפטית ולצורך קבלת יעוץ משפטי יש לפנות באופן אישי אל עורך דין מוסמך. כל הזכויות לתוכן האתר שמורות לבעליו החוקיים.