סגירה
חזרה
סגירה
גירושין ופרידה
000-000-0000
גירושין ופרידה

בחירת עורך דין המתמחה בדיני משפחה

פניה לעורך דין >>

איך הכי נכון לבחור עורך דין המתמחה בדיני משפחה? האם לפעול לפי עצה של חבר או חברה טובה וללכת עם העורך דין שייצג אותם? לחפש בפייסבוק? להסתמך על חוות דעת של לקוחות וממליצים?

תחום דיני משפחה הינו תחום משפטי מקיף ורחב מאד, המכיל נושאים רבים הקשורים בחיי המשפחה. הנושאים העיקריים מהם מורכבים דיני משפחה הנם:

  • גירושין – תביעות גירושין, שלום בית, מזונות ילדים ומזונות אשה, אבהות ומשמורת ילדים
  • עריכת צוואה וסכסוכי ירושה
  • ידועים בציבור
  • נישואין אזרחיים
  • אימוץ ילדים
  • עריכת הסכמי ממון

בתחום זה התביעות נידונות בשני ערכאות. בית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני (אשר לו סמכות ייחודית ובלעדית בעניין הגט עצמו). דיני משפחה מכילים מורכבות אשר קיימת בצורה מופחתת בתחומים משפטיים אחרים.

המורכבות נובעת מאמוציות ורגשות אשר לעיתים גוברות על השיקולים הכלכליים ועל החלטות רציונאליות.

קיימים מספר גדול של משרדי עורכי דין אשר עוסקים בתחום דיני משפחה. בשל מורכבות תחום זה והשינויים הרבים החלים בחקיקה ובהלכות, קיים יתרון רב למשרדים אשר מתמחים אך ורק בתחום זה.

בחירת עורך דין המתאים ביותר עבורכם לטיפול בהליכי גירושין, סכסוכי ירושה, משמורת ילדים או כל סוגייה אחרת בנושאי משפחה, הינו בעל חשיבות עליונה.

השיקול העיקרי בבחירת עורך דין הוא בחירתו של מי שיתאים בדיוק עבורכם, לא רק מבחינת הניסיון ויופי המשרד שלו, אלא בחיבור שלכם איתו ועם האסטרטגיה שבה הוא מציע לנקוט בעניינכם.

רצוי לקיים פגישת יעוץ ראשונית עם עורך הדין בה מציגים לפניו את הבעיה ואת כל הפרטים העיקריים כך שהוא יוכל לבחור עבורכם את דרך הפתרון המתאימה ביותר מבחינה משפטית.

בפגישה זו ניתן להבין האם יש לכם כימיה טובה עם עורך הדין, ניתן לסמוך עליו ובכוונתו להעניק לכם שרות מעולה.

בחירת משרד עורכי דין רק בשל המלצה שקיבלתם ולא בשל בדיקה מדוקדקת שלכם, יכולה שלא להתאים לכם ולמקרה האישי שלכם. לדוגמא עיסוק בתחום דיני ירושה שונה לגמרי מתחום גירושין.

משרדי עורכי הדין הגדולים יכולים להטעות אתכם, מכיוון שמי שיעסוק ביום-יום בתיק הוא עורך דין זוטר או מתמחה. לעומת זאת משרד קטן ואינטימי אשר מתמחה רק בתחום דיני משפחה יכול לתת את השרות האופטימלי ולהביא לכם את התוצאות המיוחלות.

כאמור תחום דיני משפחה משתנה באופן תדיר עם פסקי דין חדשים וכיווני הלכות מעודכנות ולכן נדרש מעורך הדין, למרות הניסיון הרב שצבר במהלך השנים, להתעדכן באופן שוטף, להשתתף בקורסים והרצאות ולהכיר את כל פסקי הדין החדשים של בתי המשפט בישראל.

באתר זה תמצאו הפניות והמלצות על משרדי עורכי דין מובילים, המתמחים בדיני משפחה בכלל ובתחומי משפט ספציפיים בפרט. אנו דואגים לשמור ולעדכן את רשימת ההפניות באתר, על מנת שכל אחד מהגולשים יוכל לבחור בדיוק לאיזה עורך דין לפנות במקרה ספציפי ובעת הצורך.

בחירת עורך דין לטיפול בעניינים משפחתיים עשויה להיות בחירה חשובה ובעלת השפעות משמעותיות לגבי המשך החיים. לכן חשוב לעשות מאמץ ולבחור בעו"ד הטוב ביותר לך, שיתאים מכל בחינה אפשרית וידאג לאינטרסים שלך.

רק כך תוכל לדעת כי אתה נמצא בידיים טובות, אחראיות ואמינות.
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (3) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
פניה לעורך דין >>
ייעוץ משפטי
באינדקס עורכי הדין שלנו תוכלו למצוא את עורכי הדין הטובים והמומלצים ביותר בישראל, בכל תחום משפטי, לפי דירוג של לקוחות והמלצות ברשת. רוצה לדבר ולהתייעץ עם עורך דין מומחה? אנחנו כאן לשירותך!