סגירה
חזרה
סגירה
דיני עבודה
000-000-0000
דיני עבודה

מתי צריך עורך דין ואיך בוחרים נכון?

פניה לעורך דין >>

החיים טומנים בחובם הפתעות רבות, וגם הישר באדם יכול למצוא עצמו מסובך עם רשויות החוק, בין אם חלילה פגע באדם במהלך נסיעתו, או עבר ברמזור אדום, יתכנו גם מצבים בהם ימצא עצמו מסובך בענייניו האישיים, אם תוך סכסוך עם משפחתו הקרובה או עם שכניו ולעיתים, יזדקק לעזרתו של עורך הדין בעריכת חוזים כגון חוזי שכירות, חוזים לענייניו העסקיים ועוד.

השימוש בעורכי דין בתרבות המערבית אותה אנו מאמצים כישראלים, או בעולם כולו, הוא נפוץ ובמרבית המקרים הכרחי.

בסקירה החשובה שלפניך נעמוד על עיקר המניעים אשר יובילו אדם מהשורה לפנות ובהמלצה לשכירת שרותיו של עורך דין טוב, אשר יעזור לו להיחלץ מצרה, או שיגן עליו מבל יגיע אליה...

עורך דין במשפט פלילי

אולי התחום הנפוץ ביותר בו נזקק אדם לשרותיו של עורך דין הוא התחום הפלילי.

למעשה, זהו התחום היחידי בו מקצה המדינה עורך דין מטעמה לאדם אשר אין ביכולתו להשכיר עורך דין בכוחות עצמו. במצב בו אדם מואשם בפלילים, לא יוכל לייצג את עצמו בבית משפט, ועל מנת לקטרג על עצמו, יזדקק לשרותיו של עורך דין.

התערבות עורך דין מנוסה במשפט פלילי היא הכרחית, היות ותוצאות המשפט הן גורליות כלפי הנאשם. מומלץ להיעזר בשרותיו של עורך הדין בשלב מוקדם ככל שניתן, ולמעשה לאפשר לעורך הדין לענות במקומכם על כל שאלה בכל שלב של חקירה.

עורכי דין בענייני מקרקעין

הצד הפחות בין-אישי והיותר ענייני של העוסקים בתחום המשפט מתבטא אצל עורכי דין אשר בחרו את תחום התמתחותם בענייני מקרקעין.

אם הנך רוכש דירה, משכיר דירה, שוכר דירה או שטח או קרקע, ההתנהלות אל מול הרשויות הממשלתיות הוא כל כך סבוך ומורכב, ולעיתים קרובות אף מיושן, שתזדקק חד משמעית לשרותיו של עורך דין בעל ניסיון בענף בכדי לכסות את עצמך מכל כיוון אפשרי ברישום הנכס, או השכרת הנכס לאדם אחר, העברת בעלות או שכירת נכס.

פנייה לעו"ד בכל מצב המוזכר, היא בהחלט מומלצת, וגם אם נראה כי זו הוצאה מיותר לכאורה וכי ניתן לבצע את עבודתו בעצמנו, נגלה כי המציאות שונה, וכי ההשקעה משתלמת לטווח ארוך וחוסכת הפסדים עתידיים.

עורכי דין בענייני תעבורה

תחום דיני התעבורה מתפרס על נושאים רבים ושונים, אך השימוש הנפוץ ביותר בעורכי דין המתמחים בענף זה הוא בעת מעורבות בתאונות דרכים עם או בלי נפגעים, ובמצבים בהם התבצעו עבירות תנועה הגוררות שלילת רישיון הנהיגה. בעבירות מסוג זה נכללות נהיגה בשכרות, חציית קו הפרדה לבן, כניסה לצומת ברמזור אדום ועוד.

במידה ונקנסת שלא לצורך, או שרישיונך עתיד להישלל בעקבות עבירה אותה לא ביצעת, סביר כי פנייה לעורך דין המתמחה בדיני תעבורה תועיל, ואף תוציא את הצדק לאור במשפט שיתנהל.
עורך דין בענייני גירושין

התערבות עורכי דין בהליך האישי והכואב של גירושין הוא כמעט בלתי נמנע. אם בנושא חלוקת הרכוש על ידי ניסוח הסכם ולצורך הפיקוח על ביצוע החלוקה, תשלום דמי מזונות, וכמובן נושא המשמורת על הילדים...

אין הליך גירושין פשוט, והעניינים מסתבכים אף יותר כאשר אין הסכמה בין הצדדים לגבי נושאי הרכוש, ולגבי חלוקת המשמורת על הילדים.

שימוש בעורך דין מכל צד יעזור להקטין את הנזקים, הן הכלכליים והן הרגשיים, שלכם ושל יקיריכם אשר עלולים להיפגע מההתרחשויות.

עורך דין מומחה בהוצאה לפועל

בין אם אתם פונים אל לשכת הוצאה לפועל בעניין תשלום אשר לא שולם לכם ומבקשים לפתוח בהליכים כנגד החייב, ובין אם אתם עצמכם נתבעים על ידי גוף אשר לא עמדתם בהתחייבויותיכם כלפיו, מומלץ להיעזר בשרותיו של עורך דין בנושא.

כחייבים, ימליץ לכם עורך הדין על הפעולות האפשריות במקרה שלכם בהתנהלות מול ההוצאה לפועל, אם על הדרך בה ניתן לפנות לצורך הקטנת החוב, הקטנת התשלום החודשי בהסדר תשלומים, ובקשות שונות אשר יקלו על החזר התשלומים והתגוננות כנגד הליכים אשר יוכל החייב להפעיל נגדכם כמו הכרזה על פשיטת רגל או איחוד תיקים.

כנושים, ימליץ עורך הדין על דרכי הפעולה כנגד החייב, יפרוש בפניכם את הליכי הגבייה אשר באפשרותכם לנקוט כנגד החייב, ואף יעבוד מול לשכת הוצאה לפועל באזור מגורייכם, בנקיטת ההליכים הנדרשים לגביית החוב.

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
פניה לעורך דין >>
ייעוץ משפטי
באינדקס עורכי הדין שלנו תוכלו למצוא את עורכי הדין הטובים והמומלצים ביותר בישראל, בכל תחום משפטי, לפי דירוג של לקוחות והמלצות ברשת. רוצה לדבר ולהתייעץ עם עורך דין מומחה? אנחנו כאן לשירותך!