סגירה
חזרה
סגירה
רשלנות רפואית
000-000-0000
רשלנות רפואית

עורך הדין הטוב ביותר לייצוג בתביעת רשלנות רפואית!

פניה לעורך דין >>

נפגעי רשלנות רפואית, נאלצים לרוב, לראשונה בחייהם, לבצע אינספור החלטות בעלות השפעה רבה על היקף הפיצוי בו יזכו.

ההחלטה הראשונה היא, האם בכלל להגיש תביעה. אל תקבלו לעולם החלטה שלא לתבוע על דעת עצמכם, בשל הנחה כי אין בידכם עילה לתביעת רשלנות רפואית.

בכל מקרה של פגיעה מטיפול רפואי, כדאי להתייעץ עם עורך דין. לרוב, אינכם מודעים לנסיבות המדויקות של האירוע אשר גרם לפגיעתכם וודאי שאין בידכם את הכלים והידע המשפטי, לבחון את הנושא ולקבוע אם יש לרשותכם עילה לתביעה.

עורך דין שמתמחה בדיני נזיקין ובתחום הרשלנות הרפואית בפרט, ידע לנתח את המצב ולהעריך מה סיכויי התביעה שלכם ומה היקף הפיצוי שתוכלו לקבל.

אולם גם בחירת עורך דין מומחה ברשלנות רפואית הנה משימה מורכבת, למקצועיות העורך דין שתבחרו חשיבות רבה, הן מבחינת קבלת החלטה מושכלת בדבר התביעה והן מבחינת ייצוגכם בתביעה זו.

ניהול מקצועי של תביעת רשלנות רפואית מצריך ידע רב, הן בחקיקה הספציפית לתחום זה והן בתחום הרפואי. לרוב, עורכי דין שזו אינה התמחותם והם עוסקים בייצוג לקוחות במגוון רחב של תביעות, לא יהיו בעלי ניסיון וידע רב בתחום הרשלנות הרפואית, כמו עורכי דין שזהו תחום עיסוקם העיקרי.

זהירות! סיוע לנפגעי רשלנות רפואית

כמו בתחומים רבים אחרים, גם בתחום הרשלנות הרפואית, פועלים בארץ גופי סיוע שונים, שמציעים שירותים שונים לנפגעי רשלנות רפואית. חלקם, מלבד התמיכה וההפניה לגורמים המתאימים, מציעים יעוץ משפטי.

חשוב שתדעו שסיוע משפטי, לנפגעי רשלנות רפואית, הוא בהישג ידכם ואינו דורש מכם גיוס של משאבים כספיים. הסיבה לכך היא שאת שכר הטרחה של העורך דין, הוא מקבל באחוזים מתוך דמי הפיצוי שיפסקו לטובתכם.

כדאי להיזהר מקבלת יעוץ משפטי, ממי שאינו עורך דין בעל ניסיון בתחום תביעות רשלנות רפואית, או גרוע מכך – ממי שאינו מוסמך לתת יעוץ משפטי. אם הייעוץ שתקבלו לא יהיה מקצועי, הוא עלול לגרום נזק רב לתביעתכם בעתיד.

פירמת עורכי דין גדולה, או משרד קטן?

קיים הבדל בין האופן בו מנוהלת תביעת רשלנות רפואית במשרד קטן, לבין האופן בו תנוהל בפירמת עורכי דין גדולה.

ההבדלים הם כלליים וכמובן שישנם יוצאי דופן, כדאי לבחון כל מקרה לגופו, אבל ככלל, מאחר ותחום זה דורש התמקצעות נקודתית, למשרד קטן ומקצועי, שזו התמחותו, סיכוי גבוה יותר לנהל את התביעה באופן שיזכה אתכם בפיצוי כספי גבוה.

פירמת עורכי דין – לרוב היא תהיה מוכרת יותר ועורכי הדין הבכירים בה יהיו בעלי מוניטין מקצועי וניסיון רב. אולם, לפני שתמהרו להתרשם, חשוב שתדעו כי ברוב המקרים, את בניית תיק התביעה יבצעו עורכי הדין הזוטרים והמתמחים במשרד.

אותם שמות מקצועיים בהם בחרתם, בדרך כלל ייקחו על עצמם רק את החלק הנוגע לייצוגכם בבית המשפט. בררו היטב, מיהם עורכי הדין שיטפלו בכל שלב של התביעה.

משרדי עורכי דין קטנים – במשרדי עורכי דין קטנים, בהם תחום העיסוק העיקרי וההתמחות הם תביעות רשלנות רפואית, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי עורך הדין בו בחרתם, ניסיונו המקצועי והרושם החיובי שהוא הותיר עליכם – יעמדו לרשותכם בכל שלבי התביעה.

יש בכך יתרון נוסף, על פני משרדים גדולים בהם העבודה בין מספר עובדים, כאשר שלבי ניהול התביעה השונים מתבצעים על ידי אנשים שונים, איש מהם אינו חשוף אל מלוא המידע.

רושם אישי

למרות הערך הרב שיש לכל הפרמטרים שצייננו עד כה, אל תמעיטו בערכה של האינטואיציה האישית שלכם והרושם שתקבלו מעורך הדין.

גם אם מכל בחינה אחרת, התרשמתם כי יש בידיו היכולת לנהל את תביעתכם בצורה מקצועית, לעיתים האינטואיציה שלכם תאמר לכם האם כך יהיה בפועל, האם תיק התביעה שלכם יקבל יחס מקצועי ומסור והאם ישקיע בו עורך הדין את מירב המאמצים.

כדאי להירתע מעורכי דין שמנבאים לכם תחזיות בלתי ריאליות, לטוב ולרע. עורכי דין עם תחזיות פסימיות מידי, עלולים להפגין מוטיבציה ירודה בניהול התביעה. אלו בעלי התחזיות האופטימיות, עלולים להימצא בלתי אמינים, או לא מקצועיים.

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (0) דירוגים | דירוג ממוצע (0)
קראו עוד
פניה לעורך דין >>
ייעוץ משפטי
באינדקס עורכי הדין שלנו תוכלו למצוא את עורכי הדין הטובים והמומלצים ביותר בישראל, בכל תחום משפטי, לפי דירוג של לקוחות והמלצות ברשת. רוצה לדבר ולהתייעץ עם עורך דין מומחה? אנחנו כאן לשירותך!