סגירה
חזרה
סגירה
000-000-0000

רשלנות רפואית: המלצות וחוות דעת על עורכי דין

פניה לעורך דין >>

נפגעת כתוצאה של רשלנות רפואית? עליך לבחור עורך דין ולהגיש תביעה משפטית כנגד הגורם הרשלן, על מנת לקבל פיצויים!

אינדקס עורכי דין יסייע לך לבחור עו"ד המתמחה בטיפול בנפגעים והגשת תביעות כנגד הגורמים המטפלים, שהאחריות למצבך הרפואי היתה בידייהם.

על מנת להעריך את מצבך המשפטי, בטרם נקיטת פעולות משפטיות כלשהן, בחר עורך דין מתאים, קבע עמו פגישת יעוץ במשרדו, על פי רוב ללא כל תשלום ואז תוכל לקבל החלטות מושכלות באשר לאפשרויות פעולה עתידית והגשת תביעת רשלנות רפואית כנגד אלו שפגעו בך וגרמו לך לנזקים.

רשימת עורכי הדין המובילים בתחום הרשלנות הרפואית:

סולר קפלינסקי רשלנות רפואית

עוסק ומתמחה בהגשת תביעות רשלנות רפואית. עו"ד סולר עוסק מזה שנים רבות בטיפול בתביעות רשלנות רפואית. בעבר עסק בייצוגן של חברות ביטוח שנתבעו בגין מקרי רשלנות ובשנים האחרונות עוסק ביצוגם של נתבעים בלבד.

עו"ד סולר טיפל ומטפל במאות תיקי תביעה ומכאן יתרונו העצום על פני עורכי דין אחרים. לעו"ד סולר השכלה פרא-רפואית המסייעת לו בהבנתם של מקרי רשלנות ומעניקה לו יתרון נוסף, בעת הצורך בטיפול בתביעות וקבלת חוות דעת רפואיות מתאימות. משרדו של עו"ד סולר ממוקם במרכז תל אביב ומטפל בלקוחות מכל רחבי הארץ.

עורך דין סולר מציע לכל אדם יעוץ משפטי והערכת סיכוי תביעה. באתר הבית של המשרד תמצאו מאמרים ומידע רב בנושא רשלנות רפואית, כמו גם מילון מונחים רפואיים ובעיקר כאלה הנפוצים במקרה של פגיעות לאחר טיפולים רפואיים שונים.

עורכי דין רשלנות רפואית

משרד עו"ד המתמחה בתחום הנזיקין ובכלל זאת בייצוג והגשת תביעות משפטיות בשם של תובעים, לאחר פגיעות ונזקי גוף חמורים. באתר האינטרנט מידע משפטי רב, מאמרים עדכניים בנושא טיפולים רפואיים שכשלו, תיאור פסיקות בית המשפט בתביעות רשלנות רפואית, הלכות חדשות ועוד.

עוה"ד מציע לגולשים לפנות לקבלת יעוץ משפטי רלוונטי.

 

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
קראו עוד
פניה לעורך דין >>
ייעוץ משפטי
באינדקס עורכי הדין שלנו תוכלו למצוא את עורכי הדין הטובים והמומלצים ביותר בישראל, בכל תחום משפטי, לפי דירוג של לקוחות והמלצות ברשת. רוצה לדבר ולהתייעץ עם עורך דין מומחה? אנחנו כאן לשירותך!